کلاس آموزش ویولن

برای آموزش ویولن کافی است به آکادمی ترمه اصفهان مراجعه نمایید و از امکانات آموزشی مجموعه ما بهره مند شوید. ما مفتخریم که برگزار کننده‌ ی کلاس آموزش ویولن کلاسیک و ایرانی زیر نظر اساتیدی چون خانم فاطمه موسوی و آقایان حسن احمدی و پیروز تنهایی هستیم. یکی از ویژگی‌ های شاخص آکادمی ترمه اعطای مدرک معتبر به هنرجویان پس از پایان هر دوره می‌ باشد. همچنین با برگزاری رویداد ها، کنسرت‌ ها و کارگاه‌ های آموزشی سطح دانش آموزان عرصه این هنر برتر را افزایش می‌ دهیم.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

هزینه و زمان کلاس آموزش ویولن

می‌ توانیم به جرات بگوییم که هدف اصلی ما در آکادمی ترمه ایجاد موقعیتی است که همه افراد علاقمند به موسیقی بتوانند از آموزش بهره‌ مند شوند. به همین منظور، شرایط پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اقساطی را فراهم نموده‌ ایم. کلاس‌ ها در ۸ جلسه دو ماهه تشکیل می‌ شود که مدت آن‌ ها ۲۰ و ۳۰ دقیقه ای می‌ باشد. بسته به تایم کلاس، هزینه آن ۱,۳۴۴,۰۰۰ و ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

ترمه بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان

بزرگترین افتخار ما یاد کردن از ترمه به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان است. این لقب به ما انگیزه می‌ دهد که هر روز گامی دیگر به سوی پیشرفت برداریم و با انگیزه بیشتری خدمت‌ گزار شما هنرجویان عزیز باشیم.

بهترین سن آموزش ویولن

یکی از ویژگی‌ های برجسته یادگیری موسیقی، عدم وجود محدودیت سنی است. آموختن ساز در کودکان تاثیر مستقیمی بر کیفیت سطح درسی آن‌ ها دارد. بزرگسالان نیز با فراگیری موسیقی می‌ توانند از آلزایمر در کهنسالی پیشگیری نمایند. متخصصان حوزه موسیقی بر این باورند که بهترین سن برای کودکان بین ۵ تا ۶ سالگی می‌ باشد. البته اگر به هر دلیلی در این سن نتوانند به یادگیری ساز بپردازند، می‌ توانید ابتدا آن‌ ها را در کلاس آموزش موسیقی کودکان ثبت نام کنید تا ابتدا با اصول و مبانی ساز آشنایی لازم را پیدا کنند.

نواختن ویولن چقدر زمان لازم دارد؟

یکی از سوالات رایج در زمینه آموختن ویولن این است که چقدر یادگیری آن طول می‌ کشد؟ در یادگیری هر سازی، پشتکار و تمرین هنرجو بسیار مهم است. اما برای پاسخ به این سوال، باید بدانید که هدف شما از یادگیری ویولن چیست؟ آیا می‌ خواهید فقط چند قطعه را یاد بگیرید و در کنار خانواده بنوازید؟ در این صورت، می‌ توان گفت که با گذشت حدود ۶ ماه این امر امکان‌ پذیر می‌ باشد. اما اگر هدف شما از یادگیری گسترده‌ تر است، یعنی خواهان نواختن در ارکسترهای حرفه‌ ای و یا اجراهای عمومی هستید، به زمانی بیش از ۴ سال احتیاج خواهید داشت.