کلاس آموزش دف

علاقمندان به هنر موسیقی به منظور آموزش دف در اصفهان می‌ توانند با اطمینان به آکادمی ترمه مراجعه نمایند. ما مفتخریم که با بهره‌ گیری از اساتید مجرب خانم آرزو هاتفی و آقایان امیرحسین صمدانیان و دانیال فاضلی آماده برگزاری دوره آموزش دف هستیم. یکی از برجسته‌ ترین ویژگی‌ های آکادمی ترمه، برگزاری کنسرت‌ ها و کارگاه‌ های آموزشی به منظور کسب تجربه هر چه بیشتر هنرجویان می‌ باشد. دانش‌ آموزان می‌ توانند پس از تکمیل دوره آموزشی از طرف ما مدرک معتبر دریافت نمایند.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

هزینه و زمان کلاس آموزش دف در اصفهان

یکی از اهداف اصلی ما در آکادمی ترمه، ارائه خدمات به تمامی علاقمندان به موسیقی است. این فقط یک شعار نیست، بلکه ما در عمل این مسئله را به هنرجویان عزیز اثبات کرده‌ ایم. با ایجاد شرایط پرداخت هزینه کلاس به صورت اقساطی، امکان ثبت‌ نام برای تمامی اقشار جامعه را فراهم نموده‌ ایم. هر دوره آموزش ۸ جلسه (یک ترم) طی دو ماه برگزار می‌ شود. طول زمان کلاس ۲۰ و ۳۰ دقیقه بسته به نظر هنرجویان و استاد است. هزینه کلاس‌ ها با در نظر گرفتن تایم آن ۱,۳۴۴,۰۰۰ و ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌ باشد.

آکادمی ترمه بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان

قطعاً برای فراگیری هر سازی، اولین مبحث حائز اهمیت، مرکز آموزشی است که انتخاب می‌ کنید. طی سال‌ هایی که خدمت‌ گزار شما علاقه مندان به موسیقی بوده‌ ایم، خرسندیم که با عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان شهرت گرفته‌ ایم. این لقبی است که هنرجویان ما که برخی از آن‌ ها اینک به ما پیوسته و در حال تدریس می‌ باشند، به ترمه داده‌ اند. همیشه در تلاش بوده‌ ایم که محیطی دوستانه و حمایتگر داشته باشیم تا دانش‌ آموزان عرصه موسیقی را به ادامه مسیر یادگیری ترغیب نماییم. خوشحالیم که تلاش ما بی‌ پاسخ نمانده است.

چه سنی برای یادگیری دف مناسب است؟

یکی از سوالات متداول در مبحث آموختن دف، سن مناسب آن است. دف یکی از سازهایی است که قدرت فیزیکی، مخصوصاً در قسمت دست‌ ها، در یادگیری آن تأثیر بسزایی دارد. اما به طور کلی می‌ توان گفت موسیقی هیچ محدودیت سنی ندارد. اگر والد هستید و فرزند شما به آموختن دف علاقه‌ مند است، ابتدا قدرت بدنی او را در نظر بگیرید. اگر کودک به اصطلاح ریز نقش است، برای شروع آموزش، دف‌ های کم‌ وزن خریداری نمایید. این مسئله درباره سالخوردگان علاقه‌ مند به ساز دف نیز صدق می‌ کند.

عمولاً ۹ سالگی سن مناسبی برای شروع آموختن می‌ باشد. اگر به هر دلیلی فرزند شما علی‌ رغم علاقه زیاد به موسیقی آمادگی لازم برای آموختن ساز تخصصی ندارد، پیشنهاد می‌ کنیم ابتدا در دوره آموزش موسیقی کودکان ثبت‌ نام شود.

یادگیری دف چقدر طول می کشد؟

هنرجویان علاقه‌ مند به یادگیری ساز دف مشتاق‌ اند بدانند چه مدت زمان لازم است تا بتوانند با دف نوایی دلنشین بنوازند. در ابتدا باید بدانید که همه چیز به پشتکار و تمرین دانش‌ آموزان بستگی دارد. اما به طور کلی، دوره مقدماتی یادگیری دف حدود ۷ ماه زمان لازم دارد. پس از دوره مقدماتی، دوره‌های متوسطه و عالی را پشت سر می‌ گذارید که این دوره‌ ها بین یک‌سال و نیم تا دو سال به طول می‌ انجامد. بعد از گذراندن این مراحل، هنرجو آمادگی تک‌ نوازی و هم‌ نوازی با گروه‌ های بزرگ را خواهد داشت.