کلاس آموزش کاخن

اگر به دنبال مرکز آموزش کاخن در اصفهان هستید، آموزشگاه ترمه در خدمت شما است. کاخن یا کاخون، ساز کوبی و لاتین می باشد که به تازگی در کشور ما و به ویژه در اصفهان مورد توجه زیادی قرار گرفته است. ما در آکادمی ترمه با استفاده از تجربه اساتید برجسته مانند آقایان امیرحسین صمدانیان و دانیال فاضلی، آماده پذیرش علاقمندان به این هنر می‌ باشیم. ضمناً، پس از پایان هر دوره، به دانش‌ آموزان مدرک معتبر اعطا می‌ شود.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

هزینه و زمان کلاس آموزش کاخن در اصفهان

یکی از دغدغه‌ های اصلی هنرجویان هنگام ثبت‌ نام در کلاس‌ های آموزش موسیقی، میزان هزینه و چگونگی پرداخت آن است. در آموزشگاه موسیقی ترمه، ما با شعار “یادگیری هنر موسیقی حق همگان است”، شرایط خاصی برای پرداخت فراهم کرده‌ ایم. شما می‌ توانید برای ثبت‌ نام، هزینه‌ های کلاس را به صورت اقساطی پرداخت کنید و بدون هیچ مشغولیت فکری از آموزش خود لذت ببرید. هزینه کلاس آموزش کاخن در اصفهان برای هر ترم 8 جلسه‌ ای که در طی دو ماه برگزار می‌ شود بسته به تایم آن که بین 20 و 30 دقیقه می‌باشد 1,344,000 و 2,000,000 تومان است.

بهترین آموزشگاه موسیقی اصفهان از دید هنرجویان

یکی از بزرگترین افتخارات ما در طول سال‌ های خدمت به علاقمندان به موسیقی، کسب عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان از سوی هنرجویان است. ما اعتقاد داریم که دانش‌آموزان در حوزه موسیقی لایق بهترین شرایط محیطی و علمی در مسیر یادگیری این هنر برتر هستند. خوشبختانه، تلاش‌ های ما در این زمینه بی پاسخ نمانده است. اعتماد و لطف هنرجویان، که بسیاری از آن‌ها به عنوان اساتید برجسته به جمع ما پیوسته‌ اند، برای ما افتخار بزرگی است.

یکی از شاخصه‌ های مهم در آموزشگاه ترمه، ارائه مدرک معتبر پس از طی کردن دوره‌ های آموزشی است. این مدرک می‌ تواند گواهی از تجربه‌ ی نواختن ساز تحت نظر اساتید برجسته باشد، که به دانش‌ آموزان این امکان را می‌ دهد تا مهارت‌ های خود را به رسمیت بشناسند.

آموزش کاخون مناسب هر سنی

یکی از ویژگی‌های برجسته موسیقی آن است که همه، از بزرگ و کوچک، به آن علاقه‌ مند هستند؛ خواه شنونده باشند یا نوازنده. یادگیری موسیقی برای بزرگسالان هیچ محدودیت سنی ندارد، پس وقت آن رسیده که کلیشه “از سن ما گذشته” را کنار بگذارید. فقط کافیست به آموختن علاقه‌مند باشید. در صورتی که والد هستید و فرزند شما به ساز کاخن علاقه نشان می‌دهد، کافی است به آکادمی ما مراجعه کنید. اساتید آموزشگاه با گرفتن تست‌های اولیه از فرزند شما تخمین خواهند زد که آیا سن یادگیری او برای کاخن فرا رسیده است یا خیر.

در صورتی که هنوز آمادگی استفاده از ساز را نداشته باشد، آموزش موسیقی کودکان را شروع خواهند کرد. به این ترتیب، زمینه یادگیری سازهای مختلف نیز برای او فراهم خواهد شد.

مدت زمان یادگیری کاخن

آموختن هر هنری نیازمند صرف زمان و تمرین مداوم است. اما در رابطه با موسیقی، مسئله تمرین از اهمیت بیشتری برخوردار است. اگر برای شما مهم است که بدانید آموزش کاخن چقدر زمان نیاز دارد، باید بدانید که همه چیز بعد از تدریس صحیح به خودتان بستگی دارد. هر چقدر زمان بیشتری برای تکرار آموخته‌ها بگذارید، زودتر به نتیجه خواهید رسید. اما به طور کلی و معمول، فراگیری کاخن حدود یک سال طول می‌کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *