کلاس آموزش گیتار

در آکادمی ترمه، آموزش گیتار در سبک‌ های مختلف از جمله پاپ، کلاسیک و فلامنکو توسط اساتید حرفه‌ ای و صاحب نامی انجام می‌ شود. این اساتید شامل خانم ها ساناز نصری پور و پریسا بحرکوئی، و آقایان هومن قدیری و مجتبی نم نبات می‌ باشند. یکی از خدمات شایسته آموزشگاه ما، ارائه مدرک معتبر به هنرجویان پس از پایان هر دوره آموزش است که این گواهی می‌ تواند به آن‌ ها در رسیدن به سطح بالاتر و پیشرفت در مسیر حرفه‌ ای خود کمک کند.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

هزینه و زمان آموزش گیتار در اصفهان

دغدغه اصلی هنرجویان هنگام مراجعه به آکادمی موسیقی، هزینه کلاس‌ های آموزشی است. یکی از اهداف ما این است که هر هنرجو با هر موقعیت اقتصادی، بتواند به یادگیری ساز مورد علاقه خود بپردازد. به همین منظور، بستری را برای پرداخت هزینه کلاس‌ ها آماده کرده‌ایم که روش پرداخت برای همگان به آسان‌ ترین شکل ممکن انجام گیرد. در مرکز آموزشی ترمه، امکان پرداخت هزینه آموزش به صورت اقساطی وجود دارد. هزینه هر ترم 8 جلسه‌ ای با تایم‌ های 20 و 30 دقیقه به ترتیب بین 1,344,000 و 2,000,000 تومان می‌ باشد.

چرا ترمه را بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان می دانند؟

بزرگترین افتخار ما در طول سال‌ های خدمت به هنردوستان، کسب لقب بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان است. ما به خود افتخار می‌ کنیم که هنرجویان ما را با این عنوان یاد می‌ کنند. همچنین، معتقدیم که دانش‌ آموزان در عرصه این هنر، شایستگی بهترین امکانات را دارند. همیشه سعی کرده‌ ایم محیطی گرم و دوستانه در آموزشگاه برقرار کنیم تا هنرجویان هر چه بیشتر مشتاق به یادگیری موسیقی شوند و خوشبختانه، تلاش‌ های ما بی‌ ثمر نمانده است.

بهترین سن آموزش گیتار

یکی از مسائلی که ممکن است ذهن بزرگسالان را به خود مشغول کند، سن مناسب برای یادگیری ساز برای خود یا برای کودکان است. برای یادگیری گیتار، کودکان در سنین ۸ تا ۹ سال آمادگی لازم را دارند. شما می‌ توانید با مشاوره رایگان از اساتید ما در این زمینه کمک بگیرید و در صورت لزوم، فرزند خود را در دوره آموزش موسیقی کودکان ثبت نام کنید. اما برای بزرگسالان باید بدانید که آموزش ساز هیچ محدودیت سنی ندارد. تنها لازم است علاقه و پشتکار داشته باشید. این امر کافی است که در کلاس ساز مورد علاقه‌ تان ثبت‌ نام کنید و هر چه زودتر به یادگیری بپردازید.

آموزش گیتار چه مدت زمان لازم دارد؟

برخی از هنرجویان علاقه زیادی به نواختن دارند و یکی از پرسش‌های متداول آن‌ ها این است که چه مدت برای یادگیری نواختن گیتار وقت باید گذاشت؟ شما باید بدانید که همه چیز به شدت و میزان تمرین شما بستگی دارد. در طول هفته بین ۳ تا ۵ روز باید به مدت ۳۰ دقیقه تمرین داشته باشید تا بتوانید پس از ۲ ماه آهنگ‌ های مبتدی را بنوازید. با همین روند تمرین، پس از تقریباً ۵ ماه قادر به نواختن قطعات پیشرفته‌ تر خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *