کلاس آموزش تار

یکی از مراکز حرفه‌ ای آموزش تار در اصفهان، آموزشگاه موسیقی ترمه است. ما در آکادمی ترمه با بهره‌ گیری از اساتید برجسته‌ ای چون آقایان حمیدرضا حسن‌پور، علی دهقانی و علی نعمت‌ اللهی که در سطح کشوری شناخته شده‌ اند، آماده پذیرش علاقه‌ مندان به آموزش تار هستیم. یکی از مزایای ثبت‌ نام در دوره‌ های آموزشی ترمه، ارائه مدرک معتبر پس از پایان هر ترم به هنرجویان می‌ باشد که این مسئله مسیر پرداختن به موسیقی را برای آنان هموارتر خواهد نمود.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

زمان و هزینه کلاس آموزش تار

یکی از برجسته‌ ترین شاخصه‌ های ما در آکادمی ترمه، ایجاد زمینه پرداخت شهریه به صورت قسطی می‌ باشد. کلاس‌ ها در ۸ جلسه دو ماهه تشکیل می‌ شوند که بنا به طول کلاس که به مدت ۲۰ و ۳۰ دقیقه‌ ای می‌ باشد، هزینه آن بین ۱,۳۴۴,۰۰۰ و ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان متغیر است.

چرا ترمه بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان است؟

بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان عنوانی است که هنرجویان با آن از ما یاد می‌ کنند. شاید برای شما سوال باشد که چرا ترمه بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان نامیده می‌شود؟ دلایل متعددی سبب شده تا ما دارای چنین جایگاهی شویم که مهم‌ ترین آن اعتماد همیشگی مراجعین به ما می‌ باشد. در ادامه به برخی از دلایل دیگر که ما را به بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان تبدیل کرده‌ اند، پرداخته‌ ایم:

اساتید مجرب و حرفه‌ ای

آموزشگاه ترمه با به‌ کارگیری اساتید برجسته و حرفه‌ ای که سال‌ها تجربه آموزش و نوازندگی دارند، محیطی علمی و دوستانه برای یادگیری موسیقی فراهم کرده است.

برنامه‌های آموزشی متنوع

در ترمه برای تمامی سنین و سطوح، از مبتدی تا پیشرفته، دوره‌ های آموزشی متنوعی ارائه می‌ دهیم. از آموزش سازهای مختلف تا تئوری موسیقی و آهنگسازی، همه در برنامه‌ های ما گنجانده شده است.

فضای دوستانه و حمایت‌ گر

در ترمه، با ایجاد محیطی دوستانه و صمیمی برای هنرجویان، آنان را به ادامه مسیر یادگیری هنر موسیقی ترغیب می‌کنیم. تعامل نزدیک با هنرجویان و توجه به نیازهای فردی آنان از اولویت‌ های ما است.

رویدادها و کنسرت‌های آموزشی

برگزاری منظم رویداد ها، کنسرت‌ ها و کارگاه‌ های آموزشی فرصتی بی‌ نظیر برای هنرجویان است تا توانمندی‌ های خود را به نمایش بگذارند و از تجربیات دیگران بهره‌ مند شوند. این امر به بالا رفتن تجربه آن‌ ها در زمینه اجرای زنده کمک کرده و اعتماد بنفسشان را افزایش می‌ دهد.

پشتیبانی و مشاوره تخصصی

ما در ترمه با ارائه مشاوره تخصصی و پشتیبانی مستمر، هنرجویان را در مسیر یادگیری و پیشرفت همراهی می‌ کنیم. هدف ما کمک به هر هنرجو برای دستیابی به اهداف موسیقایی خود می باشد.

آموزش تار برای کودکان و بزرگسالان

یکی از دغدغه‌های اصلی والدین این است که از چه سنی فرزند خود را برای آموزش تار ثبت‌ نام کنند. در واقع، از زمانی که ساز در دستان فرزند شما به درستی و راحتی جای بگیرد، می‌توان گفت سن فراگیری ساز تار برای او فرا رسیده است. به طور معمول، سن مناسب برای شروع یادگیری بین ۶ تا ۸ سالگی است. البته بهتر است که خردسالان دوره آموزش موسیقی کودکان را در ابتدا طی کنند. یکی از ویژگی‌های برجسته آموختن موسیقی این است که هیچ محدودیت سنی ندارد. برخی از بزرگسالان بر این باورند که از سن یادگیری آن‌ ها گذشته است، اما این نظریه به هیچ وجه قابل قبول نیست.

زمانی که در خود علاقه به آموختن ساز را احساس کردید، فقط کافی است با پشتکار به آن بپردازید. چه چیزی دلنشین‌ تر از نواختن قطعه موسیقی مورد علاقه توسط خود آدم وجود دارد؟ واضحاً هیچ‌ چیزی. آموزش تار در اصفهان با وجود آموزشگاه ترمه، شیرین‌ ترین تجربه شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *