کلاس آموزش نی

علاقمندان به موسیقی به منظور آموزش نی زیر نظر بهترین استاد در اصفهان، آقای مجتبی کرمی، می‌ توانند به آکادمی ترمه مراجعه نمایند. خرسندیم که از طرف هنرجویان محترم عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان را طی سالیان خدمت دریافت کرده‌ ایم. هدف اصلی ما که با جدیت آن را دنبال می‌ کنیم، فراهم کردن شرایط آموزش موسیقی برای همه اقشار جامعه است. همچنین با ارائه مدرک معتبر پس از پایان هر دوره و برگزاری کنسرت‌ های دوره‌ ای، در پی افزایش اعتماد به نفس هنر دوستان عزیز هستیم.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

شرایط پرداخت شهریه و مدت زمان کلاس آموزش نی

ممکن است همه اقشار امکان پرداخت شهریه کلاس را به‌ صورت یکجا نداشته باشند که با توجه به شرایط اقتصادی موجود بسیار قابل درک است. دغدغه اصلی ما در آموزشگاه ترمه حل این مسئله بوده و تمام تلاش خود را در این راستا کرده‌ایم. شاید به همین دلیل است که از ما به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان یاد می‌کنند. به همین منظور، با فراهم کردن امکان پرداخت هزینه کلاس به‌ صورت اقساطی، این مشکل را برطرف نموده‌ ایم. شهریه کلاس‌ ها برای هر ترم، که در ۸ جلسه برگزار می‌ شود، بسته به زمان آن که بین ۲۰ و ۳۰ دقیقه می‌ باشد، ۱٬۳۴۴٬۰۰۰ و ۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان است.

مدت زمان یادگیری ساز نی چقدر است؟

این پرسشی است که غالباً از سمت هنرجویان مطرح می‌ شود. عوامل زیادی در مدت زمان یادگیری نی تاثیرگذار هستند. ابتدا هنرجو باید بداند چه هدفی را از آموزش نی دنبال می‌ کند. آیا می‌ خواهد نی را به‌ عنوان تک‌ نوازی و اجرا در بزم‌ های دوستانه بیاموزد یا چشم‌ انداز وسیع‌ تری نسبت به یادگیری دارد. برخی علاقمند هستند به‌ صورت پیشرفته این ساز را فرا گیرند و خود صاحب سبک شوند.

اگر شما از دسته اول هستید، پس از مدت 6 ماه آموزش می‌ توانید با تمرین و پشتکار نوایی خوش از نی درآورید. اما دسته دوم که هدف والاتری را دنبال می‌ کنند، بعد از تسلط کامل بر انگشت‌ گذاری و پشت سر گذاشتن دوره‌ های مقدماتی، بین 3 تا 4 سال زمان لازم دارند تا بتوانند قطعات اساتید به نام را با تبحر بنوازند و حتی با گروه‌ های بزرگ موسیقی ملی همراهی کنند.

سن مناسب برای آموزش نی

موسیقی یکی از هنرهایی است که کوچک و بزرگ جذب آن می‌ شوند. اگر کودک شما علاقمند به یادگیری نی می‌ باشد، بهتر است از سنین ۶ تا ۹ سالگی آموزش را آغاز کند، زیرا در این سنین انسان از تمرکز بالاتری برخوردار است که به معنی تسریع در یادگیری و نواختن ساز می‌ باشد. از طرفی، هر آنچه انسان در این سنین می‌ آموزد، در حافظه بلند مدت او ماندگار می‌ شود. چنانچه می‌ خواهید فرزندتان به‌ شکل حرفه‌ ای و اصولی این هنر برتر را دنبال کند، پیشنهاد می‌ کنیم از مشاوره رایگان اساتید ما در مجموعه ترمه بهره‌ مند شوید.

در صورت صلاحدید ایشان، می‌ توانید ابتدا او را در کلاس آموزش موسیقی کودکان ثبت‌ نام نمایید. اگر بزرگسال هستید و به نواختن نی علاقه دارید، لطفاً کلیشه “دیگر از سن ما گذشته” را کنار بگذارید. برای آموزش هر چیزی فاکتور اصلی علاقه است. پس از آن، فقط تمرین و پشتکار لازمه یاد گیری نواختن ساز می‌ باشد.