کلاس آموزش پیانو

یکی از خدمات برجسته آموزشگاه ترمه، آموزش پیانو در اصفهان به صورت حرفه‌ ای است که زیر نظر اساتید محترم آقایان سالار بهادران، سعید کیوانداریان و علی زاهدی پور تدریس می‌ شود. پیانو یکی از سازهایی است که نظر طیف وسیعی از علاقمندان به موسیقی را به سمت خود جلب نموده است و آن را با نام ساز مادر نیز می‌ شناسند. دوره آموزش پیانو در آکادمی ترمه 8 جلسه می‌ باشد که پس از طی کردن دوره، مدرک معتبر به هنرجویان عزیز ارائه می‌ گردد.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

آموزش پیانو در بهترین آموزشگاه موسیقی اصفهان

ما به آموزشگاه ترمه به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان اشاره می‌ کنیم، زیرا یکی از خدمات ویژه آن، ارائه مدرک معتبر پس از پایان هر دوره است. این مدرک به هنرجویان تاییدیه می‌ دهد که آن‌ ها دوره آموزشی را به صورت حرفه‌ ای زیر نظر اساتید با تجربه گذرانده‌ اند. مراحل آموزش پیانو به صورت مقدماتی، متوسط و پیشرفته می باشد.

اساتید با تجربه و نقش آن در آموزش پیانو

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان به منظور آموزش پیانو هستید، آکادمی ترمه مناسب ترین گزینه است. زیرا اساتیدی که زیر نظر آن‌ها قرار می‌ گیرید و توسط آن ها با دنیای زیبای موسیقی آشنا می‌ شوید، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. ما مفتخریم به شما این مژده را بدهیم که در آموزشگاه ترمه با بهره‌ گیری از اساتیدی برجسته و نام آور در سطح کشوری، مسیر آموزش برای شما هموار و لذت بخش خواهد بود. اساتیدی دلسوز و با حوصله که هیچ کمکی را در زمینه آموزش موسیقی از هنرجویان خود دریغ نمی‌ کنند.

آموزش پیانو در اصفهان برای کودکان و بزرگسالان

یکی از علاقمندی‌ های مشترک بین کودکان و بزرگسالان موسیقی است. این علاقه شامل شنیدن موسیقی و حتی نواختن ساز می‌ باشد. خردسالان می‌ توانند پس از حضور در دوره آموزش موسیقی کودکان آماده یادگیری پیانو شوند. و اما زمان آن رسیده است که بزرگسالان نیز این باور غلط را کنار بگذارند که از سن یادگیری ما گذشته است. لازمه یادگیری موسیقی فقط علاقه و پشتکار می‌ باشد. آکادمی ترمه یکی از مراکز آموزش پیانو در اصفهان است که با فراهم آوردن زمینه آموزش با متدهای مناسب برای هر گروه سنی، آماده ارائه بهترین خدمات به هنرجویان عزیز می‌ باشد.

مدت زمان یادگیری پیانو

یکی از سوال‌ های متداول در زمینه آموزش موسیقی آن است که چه مدت زمان برای یادگیری لازم می‌ باشد؟ این سوال خیلی کلی است، اما پاسخ آن خیلی واضح و روشن است. آموختن ساز بعد از علاقه نیازمند تمرین با پشتکار زیاد می‌ باشد. به نوعی می‌ توان گفت تمرین در یادگیری موسیقی حرف اول را می‌ زند. البته که برخی از هنرجوها از استعداد بیشتری برخوردار می‌ باشند و این مسئله پروسه یادگیری را سرعت می‌ بخشد. دوره‌ های آموزش پیانو در آکادمی ترمه 8 جلسه است که به طور کلی در طی دو ماه برگزار می‌ شود.

هزینه کلاس آموزش پیانو در اصفهان

یکی از دغدغه‌های اصلی هنرجویان هنگام مراجعه به آموزشگاه، هزینه کلاس‌ها و چگونگی پرداخت آن است. به شما مژده می‌دهیم که در آکادمی ترمه، هزینه کلاس‌ها به صورت اقساطی امکان‌پذیر است. کلاس‌ها با دو تایم ۲۰ و ۳۰ دقیقه‌ای در ۸ جلسه دو ماهه برگزار می‌شود که هزینه هر کدام به ترتیب ۱,۳۴۴,۰۰۰ و ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد. هدف از ایجاد چنین شرایط پرداختی این بوده که تمام طبقات جامعه بتوانند از آموزش موسیقی بهره‌مند شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *