کلاس آموزش سنتور

آکادمی ترمه یکی از مراکز برجسته آموزش سنتور در اصفهان می‌ باشد. سنتور ساز اصیل ایرانی است و به همین جهت از طرف تمام اقشار جامعه مورد استقبال قرار گرفته است. آموزش سنتور در آکادمی ترمه زیر نظر اساتید برجسته و با تجربه ای چون خانم نیوشا طاهری و آقایان محمدرضا نساج پور و آرین هاشمی تدریس می‌ شود. دوره آموزش سنتور شامل 8 جلسه در طی دو ماه می‌ باشد که پس از پایان دوره، به هنرجویان مدرک معتبر اعطا می‌ گردد.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

آموزش سنتور با ارائه مدرک

یکی از خدمات برجسته و شایانی که در آکادمی ترمه صورت می‌ گیرد، ارائه مدرک پس از طی کردن هر دوره‌ ای به هنرجویان می‌ باشد. این مدرک گواهی از گذراندن دوره آموزش سنتور زیر نظر اساتید برجسته و با تجربه است و می‌ تواند مسیر رسیدن به درجات عالی در زمینه موسیقی را برای هنرجویان هموارتر نماید.

ترمه بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان

عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان نسبتی است که هنرجویان به ما داده‌ اند. محیطی که قرار است ما یا کودکانمان در آن به آموزش بپردازیم، از جهات مهمی باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا محیط تاثیر بسزایی در طی کردن این مسیر دارد. ما مفتخریم که به شما بگوییم آموزشگاه ترمه با فراهم کردن بستری دوستانه، آرام و مجهز، اشتیاق هنرجویان را برای یادگیری موسیقی چندین برابر کرده است.

آموزش سنتور برای همه سنین

یکی از برجسته‌ ترین ویژگی‌ های آموختن موسیقی این است که هیچ محدودیت سنی ندارد. گاهی بزرگسالان با کلیشه از سن ما گذشته چشم خود را به علاقه یادگیری موسیقی می‌ بندند. این فکر را فراموش کنید. لازمه آموختن موسیقی عشق به آن و پشتکار کافی است. ضمناً، یادگیری سنتور برای کودکان بین سنین ۷ تا ۸ سال مناسب می‌ باشد و خردسالان نیز با گذراندن دوره آموزش موسیقی کودکان می توانند به آموختن این ساز بپردازند.

هزینه و مدت زمان کلاس آموزش سنتور

طبیعی است که هنگام ثبت‌ نام، بسیاری از هنرجویان نگران میزان و چگونگی پرداخت هزینه کلاس‌ ها باشند. یکی از اهداف اصلی ما در آموزشگاه ترمه، ایجاد شرایطی است که همه اقشار جامعه بتوانند از یادگیری هنر موسیقی لذت ببرند. هنرجویان عزیز در صورت تمایل می‌توانند هزینه کلاس‌ ها را به صورت اقساطی پرداخت نمایند. به طور کلی هزینه کلاس‌ها در ۸ جلسه ۳۰ دقیقه‌ای ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان و ۲۰ دقیقه‌ای ۱,۳۴۴,۰۰۰ تومان می‌باشد.

برجسته ترین اساتید سنتور اصفهان

با وجود آکادمی ترمه، پیدا کردن استاد آموزش سنتور در اصفهان دیگر کار دشواری نیست. یکی از علل نسبت دادن عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان به آکادمی ترمه، حضور اساتید مجرب می‌ باشد. ما با بهره‌ گیری از دانش و تجربه اساتید برجسته در سطح کشوری به شما اطمینان می‌ دهیم که بهترین تجربه آموزش موسیقی را با ترمه کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *