کلاس آموزش سه تار

اگر شما هم جزو طرفداران آموزش سه‌ تار هستید، آکادمی ترمه آماده پذیرش هنرجو می‌ باشد. ما مفتخریم که عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان را به خود اختصاص داده‌ ایم. موفقیت اتفاقی نیست؛ این لقب حاصل سال‌ ها تلاش و تجربه کادر ما در زمینه آموزش موسیقی است. آموزش سه‌ تار در اصفهان توسط اساتید برجسته در سطح کشوری، آقایان حمیدرضا حسن‌پور، علی دهقانی و علی نعمت‌ اللهی انجام می‌گیرد.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

بهترین سن آموزش سه تار

در اینجا صحبت از بهترین سن شروع آموزش سه‌ تار برای کودکان است زیرا برای بزرگسالان، یادگیری نواختن ساز هیچ محدودیت سنی ندارد. لازمه آموختن ساز فقط علاقه و پشتکار است.

همه چیز به تمرین برنامه‌ ریزی شده بستگی دارد. و اما سن مناسب کودکان برای یادگیری سه‌ تار بسته به استعداد و آمادگی جسمانی آن‌ ها بین ۷ تا ۸ سالگی است. در صورتی که فرزند شما آمادگی لازم جهت آموزش را در این سن ندارد، به شما پیشنهاد می‌ کنیم با مشاوره رایگان توسط اساتید ما آن‌ ها را در دوره آموزش موسیقی کودکان ثبت‌ نام نمایید. در این صورت ابتدا با مبانی پایه‌ ای موسیقی آشنا می‌ شوند و توانایی لازم برای آموختن هر سازی را پیدا می‌ کنند.

اجرای کنسرت و ارائه مدرک معتبر

داشتن لقب بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان برای ما به همان اندازه که لذت‌ بخش است، بار مسئولیتمان را نیز بیشتر می‌ کند. هدف اصلی در آکادمی ترمه پیشرفت روزافزون است. تمام تلاش ما بر ارائه نوین‌ ترین متد های آموزشی متمرکز است. یکی از دلایلی که ما را به عنوان بهترین می‌ شناسند، اعطای مدرک معتبر پس از پایان کلاس‌ های آموزشی است.

این مدرک گواه این است که هنرجو زیر نظر اساتید حرفه‌ ای دوره آموختن ساز را طی کرده و آمادگی لازم برای پیشرفت در عرصه این هنر برتر را دارد. از دیگر مزایای آکادمی ترمه که تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد به نفس دانش‌ آموزان دارد، برگزاری کنسرت‌ های دوره‌ ای است. با این کار، هنرجویان تجربه اجرای زنده را کسب می‌ کنند و در کنار اساتید صاحب‌ نام مجموعه، مهارت‌ های خود را ارتقا می‌ دهند.

زمان کلاس و شرایط پرداخت شهریه

قابل درک است که پرداخت هزینه به صورت یکجا برای همه اقشار امکان‌ پذیر نباشد. یکی از اهدافی که ما با جدیت آن را دنبال می‌ کنیم، ایجاد شرایطی است که همه علاقمندان به موسیقی بتوانند از آموزش لذت ببرند. به همین دلیل، با ایجاد زمینه پرداخت شهریه به شکل اقساطی، این امکان را فراهم نموده‌ ایم. دوره‌ های آموزشی در ترم‌ های ۸ جلسه‌ ای برگزار می‌ شود. زمان هر کلاس بسته به نظر اساتید و هنرجویان می‌ تواند ۲۰ یا ۳۰ دقیقه‌ ای باشد. هزینه کلاس‌ ها با توجه به تایم کلاس به ترتیب ۱,۳۴۴,۰۰۰ و ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *