کلاس آموزش هنگ درام

یکی از مراکز تخصصی آموزش هنگ درام در اصفهان، آکادمی ترمه است. هنگ درام یکی از سازهایی است که به تازگی در بین جوانان جامعه جایگاه ویژه‌ ای پیدا کرده است. در آموزشگاه ما، تمامی سازها از جمله هنگ درام، به صورت حرفه‌ ای توسط اساتید مجرب آقایان امیرحسین صمدانیان و دانیال فاضلی آموزش داده می‌ شود.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

سن مناسب آموزش هنگ درام

موسیقی هنری است که یادگیری آن هیچ محدودیت سنی برای بزرگسالان ندارد. گاهی می‌توان گفت آموزش موسیقی در بزرگسالی با دیدی بازتر و همتی والاتر انجام می‌ گیرد. پس اگر علاقمند به آموختن ساز هستید، خود را به سن و سال محدود نکنید. علاقه و پشتکار تنها لازمه یادگیری است. در صورتی که والد هستید و کودک شما به آموزش هنگ درام اشتیاق دارد، می‌ توان گفت سن 5 تا 9 سالگی بهترین زمان برای شروع می‌ باشد. تعلیم موسیقی بر جنبه‌ های مختلف زندگی کودکان تاثیرگذار است. اگر می‌ خواهید فرزندتان با موسیقی به صورت اصولی آشنا شود، به شما پیشنهاد می‌ دهیم که در قدم اول او را در کلاس آموزش موسیقی کودکان ثبت نام کنید.

چرا ترمه بهترین است؟

آکادمی موسیقی ترمه با ارائه خدمات و امکانات برتر، به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان شناخته می‌ شود. دلایل این موفقیت و برتری را می‌ توان به صورت زیر بیان کرد.

  • اساتید مجرب و حرفه‌ ای
  • محیط دوستانه و حمایتگر
  • امکانات پیشرفته آموزشی
  • اعطای مدرک معتبر
  • شرایط پرداخت انعطاف‌ پذیر
  • برگزاری کنسرت‌ ها و کارگاه‌ های آموزشی
  • تنوع در دوره‌ های آموزشی
    با توجه به تمامی این مزایا و ویژگی‌ ها، آکادمی موسیقی ترمه بی‌ تردید بهترین انتخاب برای هنرجویان موسیقی است. ما همواره در تلاشیم تا با ارائه بهترین خدمات، رضایت هنرجویان را جلب کنیم و مسیر موفقیت آن‌ ها را هموار سازیم.

یادگیری هنگ درام چقدر طول می کشد؟

می‌ توان گفت هنگ درام از آن دست سازهایی است که یادگیری آن نسبتاً آسان است. البته شرط سرعت در یادگیری تمرین و پشتکار هنرجو می باشد. هر چقدر زمان بیشتری را به تمرین اختصاص دهید، زودتر به نتیجه مطلوب می‌ رسید. اما به طور کلی آموزش هنگ درام حدود 6 ماه زمان لازم دارد.

زمان و هزینه آموزش هنگ درام در اصفهان

هزینه یادگیری ساز و نحوه پرداخت آن یکی از فاکتورهایی است که از طرف هنرجویان بسیار حائز اهمیت است. از اهداف اصلی ما در آموزشگاه ترمه، ایجاد شرایطی است که همه اقشار جامعه بتوانند از یادگیری موسیقی لذت ببرند. به همین دلیل با فراهم کردن زمینه پرداخت به صورت اقساطی، این مسئله مهم را برای مراجعین آسان نموده‌ایم. هر ترم آموزش شامل 8 جلسه است که بسته به شرایط هنرجو می‌تواند زمان آن 20 یا 30 دقیقه باشد. هزینه کلاس‌ها با توجه به میزان زمان آن، 1344000 و 2000000 تومان است.