آموزش تمپو و تنبک

آکادمی ترمه یکی از مراکز معتبر و تخصصی آموزش تمپو و تنبک در اصفهان است. ما مفتخریم که از حضور اساتید خانم شیوا واحدی و آقایان امیرحسین صمدانیان، عبدالله فاتحی و هادی سلطانی در آموزشگاه ترمه بهره‌ مند هستیم. اساتیدی دلسوز که می‌ توانید با اطمینان خاطر زیر نظر آن‌ ها به آموزش بپردازید. یکی از ویژگی‌ های بارز مجموعه ما اعطای مدرک معتبر به هنرجویان پس از گذراندن دوره آموزشی می‌ باشد. همچنین، برگزاری کنسرت به‌ صورت دوره‌ ای یکی از برنامه‌ های آکادمی به منظور بالا بردن سطح تجربه و اعتماد به نفس دانش‌ آموزان است.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

زمان و هزینه کلاس آموزش تمپو و تنبک در اصفهان

امری طبیعی است که شما به عنوان هنرجو دغدغه هزینه‌ های کلاس را داشته باشید. یکی از اهدافی که ما به صورت جدی آن را در ترمه دنبال می‌ کنیم، ایجاد زمینه‌ ای است که همه اقشار جامعه بتوانند از آموزش موسیقی بهره‌ مند شوند. شاید به همین دلیل ما را بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان می‌ نامند. به همین منظور، با ایجاد شرایط پرداخت هزینه‌ ها به صورت قسطی، این مسئله را برای مراجعین ساده نموده‌ ایم. کلاس‌ ها در دوره ۸ جلسه‌ ای برگزار می‌ شود. تایم تدریس بنا به خواست هنرجو و تشخیص استاد بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه است. شهریه دوره بسته به تایم آن ۱٬۳۴۴٬۰۰۰ و ۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می‌ باشد.

بهترین سن آموزش تمپو و تنبک

وقتی پای علاقه و انگیزه در میان باشد، می‌ توان گفت سن فقط یک عدد است. یکی از بهترین ویژگی‌ های آموزش موسیقی این است که هیچ محدودیت سنی ندارد. برای کودکان، یادگیری تمپو و تنبک معمولاً از سن ۵ تا ۷ سالگی آغاز می‌ شود. در این سن، کودکان از شنیدن آوا ها و یا تولید صدا لذت زیادی می‌ برند. البته بهتر است پیش از هر اقدامی با بهره‌ گیری از مشاوره رایگان اساتید ما و در صورت صلاحدید شان، فرزند خود را در دوره آموزش موسیقی کودکان ثبت‌ نام نمایید. اما در صورتی که بزرگسال هستید و به فکر یادگیری ساز افتاده‌ اید، علاقه و پشتکار شما کافی است.

آموزش تمپو و تنبک چقدر طول می‌کشد؟

معمولاً یکی از سوالات متداول هنرجویان این است که چقدر طول می‌ کشد تا نواختن ساز را بیاموزیم؟ پاسخ به این سوال به عوامل متعددی بستگی دارد. از مهم‌ ترین پارامترهای تأثیرگذار در سرعت یادگیری، مدت زمانی است که هنرجو به تمرین اختصاص می‌ دهد. به طور کلی می‌ توان گفت همه چیز به پشتکار دانش‌آموز وابسته است. اگر هدف از یادگیری در حد مبتدی باشد، در عرض یک سال آموزش‌ های لازم صورت می‌ گیرد. اما در صورتی که هنرجو بخواهد یک نوازنده حرفه‌ ای و صاحب سبک شود، مدت زمانی بین ۳ تا ۴ سال را باید صرف تمرین و کاوش در سبک‌ های مختلف کند.