کلاس آموزش کمانچه

با وجود آکادمی ترمه، پیدا کردن مرکز آموزش کمانچه در اصفهان دیگر کار دشواری نیست. ما افتخار حضور استاد مائده حبیبیان را در مجموعه خود به منظور آموزش کمانچه داریم. یکی از مزایای گذراندن دوره در آموزشگاه ترمه اعطای گواهی معتبر به هنرجویان پس از پایان آموزش می‌باشد. همچنین ما با برگزاری کنسرت‌ ها و کارگاه‌ های آموزشی دوره‌ ای به ارتقای سطح اعتماد به نفس و تجربه دانش‌ آموزان در عرصه موسیقی کمک می‌ کنیم.
اطلاعیه ثبت نام دوره ها

پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد ساعت کلاس تعیین می شود. برحسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

زمان و هزینه آموزش کمانچه در اصفهان

یکی از دغدغه‌ های فکری هنرجویان هنگام مراجعه به آموزشگاه، که بسیار قابل درک می‌ باشد، هزینه کلاس‌ ها و نحوه پرداخت آن است. به جرات می‌ توانیم ادعا کنیم که هدف اصلی ما در آکادمی ترمه، ایجاد شرایطی است که همه اقشار جامعه بتوانند از یادگیری موسیقی بهره‌ مند شوند. در همین راستا با ایجاد زمینه پرداخت هزینه آموزشی به صورت قسطی، توانسته‌ ایم خدمتگزار شما عزیزان باشیم. همچنین هر دوره از آموزش شامل 8 جلسه 20 یا 30 دقیقه‌ای بسته به درخواست هنرجو برگزار می‌ شود. هزینه هر ترم بسته به تایم کلاس‌ های آن 1344000 و 2000000 تومان است.

چرا عنوان بهترین را به آکادمی ترمه نسبت داده اند؟

یکی از افتخارات ما در طول سال‌های خدمت‌گزاری به علاقمندان موسیقی کسب لقب بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان است. دریافت این عنوان به سادگی میسر نشده است. بلکه حاصل از تلاش صادقانه و دلسوزانه کادر آکادمی ترمه می‌باشد. برخی از فاکتورهایی که هنرجویان به خاطر آن‌ها ما را بهترین می‌نامند عبارتند از:

  • امکانات پیشرفته آموزشی
  • اعطای مدرک معتبر
  • شرایط پرداخت انعطاف‌ پذیر
  • اساتید مجرب و حرفه‌ ای
  • محیط دوستانه و حمایتگر
  • برگزاری کنسرت‌ ها و کارگاه‌ های آموزشی
  • ارائه خدمات رایگان مشاوره موسیقی

آموزش کمانچه مناسب چه سنی است؟

بسیاری از بزرگسالان با خود این درگیری فکری را دارند که از سن ما برای یادگیری ساز گذشته است. سن فقط یک عدد است؛ چیزی که به آن نیاز دارید علاقه و پشتکار می‌باشد. یکی از ویژگی‌های برجسته آموزش موسیقی، این است که شامل هیچ محدودیت سنی نمی‌شود. اگر والد هستید و کودک شما علاقه به یادگیری کمانچه دارد، پس از گذراندن دوره آموزش موسیقی کودکان از 6 سالگی، می‌توانید آن را در کلاس آموزش کمانچه ثبت‌نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *